Znicze i kwiaty na grobach zmarłych Kolegów z PZITS

Przed świętem Wszystkich Świętych, na grobach zmarłych Kolegów z PZITS zapłonęły znicze zapalone przez członków Oddziału w Białymstoku.

Tradycyjnie już przed świetem 1 listopada, w ostatnich dniach października, na grobach zmarłych członków zrzeszenia zapalane są znicze i składane kwiaty przewiązane biało-czerwoną wstążką z napisem „W dowód pamięci PZITS”.

27 października Sławomir Sieńczyło, Wiceprezes Zarządu Oddziału PZITS w Białymstoku złożył kwiaty i zapalił znicze na Cmentarzu Farnym na grobach Kolegów: Jerzego Sitko, Henryka Musatowa i Romualda Jałbrzykowskiego.

Następnego dnia Mieczysław Kucharski, Wiceprezes Zarządu Oddziału PZITS wraz z Ewą Korzonek, Sekretarzem Oddziału, na Cmentarzu Miejskim odwiedzili groby Kolegów: Jerzego Trzebuchowskiego, Sergiusza Weremijewicza, Zbigniewa Śnieżka, oraz na Cmentarzu Prawosławnym: Sergiusza Antoniuka i Anatola Gutkiewicza.

W piątek Mirosław Królik, Przewodniczący Koła Seniorów przy Zarządzie Oddziału PZITS,  złożył kwiaty na Cmentarzu św. Rocha na grobach Kolegów: Mieczysława Królika i Leonarda Wensława.

30 października Lech Magrel, Prezes Zarządu Oddziału złożył kwiaty i zapalił znicz na grobie Kolegi Stanisława Uściłko.

Kwiaty na grobie Jerzego Trzebuchowskiego Kwiaty na grobie Sergiusza Antoniuka Grób Mieczysława Królika Grób Leonarda Wensława