Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku – opłatek w białostockim Oddziale PZITS

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i samych sukcesów oraz zdrowia w 2011 roku życzyli sobie członkowie białostockiego Oddziału PZITS podczas spotkania opłatkowo-noworocznego, które odbyło się 17 grudnia tradycyjnie w sali konferencyjnej NOT przy ul. Skłodowskiej.

Na opłatku spotkało się ponad 50 członków oddziału – zarówno czynnych zawodowo, jak i emerytowanych inżynierów i techników z przedsiębiorstw w woj. podlaskim. Spotkanie rozpoczęło się od życzeń i dzielenia opłatkiem. Podczas wigilijnego posiłku, Sekretarz Oddziału Ewa Korzonek przeprowadziła prezentację podsumowującą ostatnie 4 lata działalności PZITS w województwie. Na ekranie można było zobaczyć zdjęcia z wycieczek technicznych i spotkań.

Członkowie obecni na spotkaniu mieli okazję zapoznać się także z propozycjami przystąpienia do Sekcji Branżowych, na których będzie się opierać działalność zrzeszenia w naszym województwie w czasie obecnie trwającej kadencji Zarządu Oddziału. Więcej o sekcjach branżowych >

Atrakcją spotkania opłatkowego był występ dzieci – podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy „Droga”, które przedstawiły historię narodzenia Chrystusa.

Życzymy wszystkim, a w szczególności członkom PZITS, spokojnych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i dużo siły, optymizmu i nowych pomysłów w Nowym 2011 Roku!

Zdjęcia ze spotkania opłatkowego autorstwa Sylwii Prabuckiej z Koła Zakładowego PZITS przy MPEC Białystok: